Uit eten gaan in Leuven en ervoor kiezen om geen alcohol te drinken? Met de campagne RestoBOB leggen de stad en 36 Leuvense restaurants veilige chauffeurs extra in de watten. Onder het motto veilig op de baan na een avondje uit.

Tot 28 februari 2018 schenken 36 Leuvense restaurants extra aandacht aan veilige chauffeurs. Ze doen dat met originele alcoholvrije dranken op de kaart. De chauffeur mag rekenen op een gadget: promilletester, sleutelhanger of magneet met een recept voor een mocktail, een cocktail zonder alcohol.

Na afloop van de campagne verloot elk restaurant een kortingsbon van 40 euro onder de deelnemers. Deze tweede editie van RestoBOB loopt uiteraard niet toevallig tijdens de feestdagen en campagne Tournée Minérale in februari.

Je herkent de deelnemende restaurants aan de sticker van RestoBOB. De campagne is een samenwerking van de stad Leuven met vzw Horeca Leuven, vzw Oude Markt, politiezone Leuven, De Lijn, Vias institute, de beroepsvereniging van verzekeringsondernemingen Assuralia en de Belgische Brouwers.

De deelnemende restaurants:

  1. Bar Del Sol, Schapenstraat 105, 3000 Leuven, www.delsol.be
  2. Bar Louis, Grote Markt 2, 3000 Leuven, www.barlouis.be
  3. Bistro Lust, Wieringstraat 14, 3000 Leuven, www.bistrolust.be
  4. Brasserie Etoile D’Or, Tiensevest 13, 3000 Leuven, www.facebook.com/etoiledorleuven
  5. Brasserie Oud Leuven, Tiensevest 12, 3000 Leuven, www.brasserieoudleuven.be
  6. Café Leffe, Bondgenotenlaan 20A, 3000 Leuven, tel. 016 29 12 74
  7. Café Sport, Martelarenplein 13, 3000 Leuven, www.facebook.com/Cafesport
  8. Absolut (brasserie), Mechelsestraat 177, 3000 Leuven, www.brasserie-absolut.be
  9. Arenberg, Kapeldreef 46, 3001 Heverlee (Egenhoven), www.restaurantarenberg.be
  • Carlisse, Arendstraat 1, 3000 Leuven, www.carlisse.be
  • D’Artagnan,  Naamsestraat 72, 3000 Leuven, www.restaurantdartagnan.be
  • De blauwe schuit, Vismarkt 16, 3000 Leuven,  www.deblauweschuit.be
  • De Kansel, Muntstraat 15, 3000 Leuven, www.kansel.be
  • De Klimop, Martelarenplein 5, 3000 Leuven, www.deklimopleuven.be
  • De Nachtuil, Krakenstraat 8, 3000 Leuven, www.nachtuil.be
  • De Optimist, Vismarkt 7, 3000 Leuven, www.deoptimist.be
  • De Rector, Oude Markt 4, 3000 Leuven, www.derector.be
  • De Valck, Tiensestraat 10, 3000 Leuven, www.devalck.be
  • Ellis Gourmet Burger, Naamsestraat 5, 3000 Leuven, www.ellisgourmetburger.be
  • Fonduehuisje, Sint-Maartenstraat 12C, 3000 Leuven, www.t-fonduehuisje.be
  • Gainsbourg, Kardinaal Mercierplein 1, 3000 Leuven, www.gainsbourg.be
  • Gloria resto, Arnold Nobelstraat 50, 3000 Leuven, www.gloria-resto.be
  • House of Lalibela, Brusselsestraat 59, 3000 Leuven, tel. 016 23 38 80
  • Improvisio, Brusselsestraat 63 B, 3000 Leuven, www.improvisio.net
  • Il Peperoncino, Mgr. Ladeuzeplein 32, 3000 Leuven, www.il-peperoncino.be
  • Lukemieke, Vlamingenstraat 55, 3000 Leuven, www.lukemieke.be
  • Toeareg, Parijsstraat 37 – Drie Engelenberg 5, 3000 Leuven, www.toeareg.eu
  • Meating Room, Oude markt 12, 3000 Leuven, www.meatingroom.be (start later)
  • Mykene, Muntstraat 44, 3000 Leuven, www.mykene.be
  • New Mexico, Muntstraat 32-34, 3000 Leuven, www.newmexico.be
  • Nieuwe Tijd, Parijsstraat 32, 3000 Leuven, www.nieuwetijd.be
  • Noordoever, Vaartkom 17 A, 3000 Leuven, www.noordoever.be
  • Nour El Kamar, Parkstraat 125, 3000 Leuven, www.nourelkamar.be
  • Osteria Michele, Tiensestraat 23, 3000 Leuven, www.osteriamichele.be
  • Savoye, Savoyestraat 11, 3000 Leuven, www.savoyeleuven.be
  • Turquoise, Naamsevest 6, 3000 Leuven, www.chef-turquoise.be